۱۳۹۸ سه شنبه ۱ بهمن
تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸ چهارشنبه ۲۴ مهر   

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، کارگاه سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی با حضور معاونان و مدیران حوزه دانشگاه برگزار شد.

دکتر نادر پورجمالی معاون توسعه دانشگاه در این کارگاه اظهار داشت: محافظت از سلامت نظام اداری امری مهم و حساس است که با شناسایی و محافظت از گلوگاهایی که امکان بروز فساد در آنها وجود دارد می توان در مبارزه با فساد اداری موفق ظاهر شد.

وی افزود: حقوق شهروندی در دانشگاه برپایه شفاف سازی آزمون ها و مناقصات ومزایده ها و همچنین اطلاع رسانی از طریق سامانه های الکترونیکی تحت وب برای سهولت در کار مردم در سرلوحه کار قرار دارد.

خدابخش افتخاری مدرس کارگاه سلامت اداری کارشناس ارزیابی عملکرد اداره بازرسی دانشگاه با بیان اینکه مردم از روند مبارزه با فساد اداری ناراضی هستند، افزود: موضوع فساد اداری وآنچه که انجام شده تا به حال نتوانسته رضایت جامعه را جلب نمایدرهبری نیز به بر گزاری همایشهایی که خروجی ندارد خوشبین نیستند و درخواست ایشان عمل وخروجی مفید است.

وی با اشاره به رتبه پنجم ایران در بین 18 کشور منطقه منا بر اساس گزارش سازمان شفافیت بین المللی در سال 2018عنوان داشت: با توجه به بندهای سیاستهای اقتصاد مقاومتی مسئولان باید مبارزه با فساد را به صورت جدی تر دنبال کنند تا روند رو به رشد سالهای اخیر ایران در شاخص های بین المللی فساد دوباره تکرار شود و جایگاه ایران در این زمینه در دنیا ارتقا یابد.

افتخاری با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه دانشگاه در راستای سلامت اداری و صیانت از حقوق شهروندی برگزاریی کمیته های سلامت اداری در سطح دانشگاه و همچنین برگزاری جلسات آموزشی برای کارکنان و انجام نظارت  بازرسی های ، راه اندازی سامانه ستاد از جمله اقدامات است.

نظر شما :
captcha
ما را در فضای مجازی دنبال کنید

  • بیانیه خصوصی
  • کانال تلگرام
  • نقشه سایت
  • rss