۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۹ تير
تاریخ بروزرسانی: ۱۳۹۸ سه شنبه ۲۱ آبان   

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر اصغر مکارم در شورای اداری مشترک شهرستانهای جیرفت و عنبرآباد با حضور وزیر بهداشت با بیان اینکه به دلیل بعد مسافت اورژانس هوایی اولویت خاص منطقه جنوب کرمان است،اظهار داشت: بخش آنژوگرافی با توجه به جمعیت یک میلیونی منطقه از ضروریات است که باید راه اندازی شود.

وی بیان داشت: در طرح توسعه بیمارستان امام خمینی جیرفت درچهار طبقه احداث شده که طبقه چهارم مرکز مهارتهای بالینی آماده افتتاح است و سه طبقه دیگر شامل بخش زایمانهای پرخطر وبخش اتاقهای عمل با ظرفیت81 تخت با پیشرفت 99 درصدی در آینده نزدیک آماده بهره برداری هستند.

مکارم با اشاره به کمبود 278 ماما و پرستا در حوزه دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: بیمارستان 252 تختخوابی جیرفت از سال 90 کلنگ احداث آن زده شده است اما به دلیل مشکلات اقتصادی اعتباری برای آن در نظر گرفته نشده و به حال خود رها شده است.

دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی به عنوان نماینده هیئت دولت در سفر رئیس جمهور به استان کرمان به شهرستان جیرفت سفر کرد و در شورای اداری مشترک شهرستانهای جیرفت و عنبراباد با حضور مسئولان این دو شهرستان شرکت کرد

نظر شما :
captcha
ما را در فضای مجازی دنبال کنید

  • بیانیه خصوصی
  • کانال تلگرام
  • نقشه سایت
  • rss