۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۶ مرداد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، به مناسبت چهل و یکمین سال انقلاب شکوهمند ایران اسلامی جشن انقلاب با حضور حجت الاسلام سعادت فر امام جمعه جیرفت، معاونان دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، کارکنان ستادی و معاونتهای مختلف دانشگاه در نماز ستاد مرکزی دانشگاه همراه با برنامه های شاد و سخنرانی برگزار شد.

حجت الاسلام سعادتفر امام جمعه جیرفت در این جشن با اشاره به دستاوردهای انقلاب در حوزه های مختلف صنعت،سلامت، آموزش و ... بزرگترین نتایج انقلاب جمهوری اسلامی ایران را استقرار حاکمیت اسلامی در کشور دانست و اینکه تحت حاکمیت طاغوت نیستیم.

وی افزود: امروز تصمیم گیر واقعی خود مردم هستند و مردم انتخاب کننده میکنند، انقلاب اسلامی بهترین گزینه بود اما بعضی مواقع انتخابهای ما اشتباه هستند.

وی با اشاره بر لزوم انتخاب اصلح و افراد شایسته در انتخابات مجلس شورای اسلامی گفت: جامعه باید توسط مدیران توانمند اداره شود از هر جناحی که باشد.

امام جمعه جیرفت گفت: افرادی هستند که به دنبال خدمت نیستند بلکه دنبال قدرت هستند، افرادی که به هر بهانه ای میخواهند به قدرت برسند را بشناسید و افراد که بدهکار مالی یا بدکار سباسی نباشد را برای نمایندگی انتخاب کنید.

سعادتفر گفت: فرد صادق و خادم را انتخاب کنید تا با مدیریت انقلابی سربلندی کشور رقم زده شود.

 

 

نظر شما :