۱۴۰۰ يکشنبه ۷ آذر
آخرین بروزرسانی : ۱۴۰۰ شنبه ۸ خرداد   

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر علی اصغر خیرخواه معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت گفت: آزمون جذب بهورز به صورت پیمانی و قراردادی از بین ۵۹  کاردان ها و کارشناسان رشته های مرتبط بهداشتی نام نویسی شده به صورت متمرکز ششم خرداد ماه سالجاری برگزار شد.

وی با بیان اینکه آزمون کتبی جذب بهورز جهت ۳۶  پست بهورز خانه بهداشت در راستای ارتقا ارایه خدمات در روستا به امید اجرای کامل عدالت در سلامت برگزار شد،افزود: پذیرفته شدگان پس از قبولی در آزمون کتبی و مصاحبه و همچنین پشت سرگذاشتن مراحل گزینش برای گذراندن دوره های تطبیقی به مراکز آموزش بهورزی زیر مجموعه معاونت بهداشت دانشگاه معرفی میشوند.

خیرخواه خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت مساله ماندگاری در بکارگیری بهورز در صورتی که برای خانه بهداشتی داوطلب واجد شرایط وجود نداشته باشد یا داوطلبان نمره حد نصاب را کسب نکنند از داوطلبان دیپلم برای ارایه خدمات در روستا در آینده نام نویسی خواهد شد و در اینصورت فرایند نام نویسی داوطلبان این گروه نیز اعلام میشود.

 معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت یادآور شد: با توجه به اینکه برای ۱۰۲ پست بهورزی فراخوان اولیه صورت پذیرفت و به دلیل نبود متقاضی دارای مدرک دانشگاهی مرتبط واجد شرایط طبق دستورالعمل پذیرش ۶۶ پست بهورزی به زودی مراحل پذیرش بهورز از افراد دیپلم صورت خواهد گرفت.

نظر شما :
captcha
ما را در فضای مجازی دنبال کنید

  • کانال تلگرام
  • نقشه سایت
  • rss