۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر
آخرین بروزرسانی : ۱۴۰۰ چهارشنبه ۳ آذر   

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی جیرفت، دکتر اصغرمکارم رئیس دانشگاه علوم پزشکی جیرفت ظهر امروز در دیدار با فرمانده سپاه شهرستان جیرفت به مناسبت هفته بسیج ضمن تبریک این هفته اظهار داشت: اجرای طرح های شهید سلیمانی و واکسیناسیون کرونا از مهمترین اقدامات حوزه سلامت در پیشگیری و مقابله با بیماری بود که همکاری نهادهای مختلف به ویژه بسیج را میطلبید، همراهی شما در این عرصه نشات گرفته از واقعیت بسیج بود.

وی با بیان اینکه بسیج امروز درخت تنومندی است که در دنیا حرف برای گفتن دارد، افزود: جنوب کرمان در روزهای مقابله با کرونا همواره نیروهای بسیج را در کنار خود داشت و این همراهی با مدافعان سلامت ستودنی است.

سرهنگ ناصر بهروز فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان جیرفت در این دیدار با بیان اینکه موفقیتهای  دانشگاه علوم پزشکی جیرفت در بخشهای مختلف باعث خرسندی است،اظهار داشت:  روش بسیج تلاش برای خدمت به مردم است و رویکرد شما خدمت است، اگر کاری انجام شده توفیق خدمت بوده است، گامی در ادامه راه شهید سلیمانی است که باید قدردان آن باشیم.

بهروز عنوان داشت: مدافعان سلامت و مجاهدان مقابله با کرونا عضوی از مجموعه دانشگاه علوم پزشکی هستند و در این خط مقدم مسئولان دانشگاه هدایتگر این مجموعه هستند، و امروز وضعیت بیماری در منطقه بیانگر تلاشهای شبانه روزی مجموعه سلامت در جنوب کرمان است.

وی با بیان اینکه مجاهدت مدافعان سلامت زندگی و حفظ جان مردم را به دنبال داشته است، افزود: توسعه نیروی انسانی و فضاهای درمانی و بهداشتی در جنوب کرمان اقدام بزرگی است که مصداق خدمت است و در مسیر تفکر بسیج انجام میشود اینتلاشهای جهادی باعث افتخار است و جای تقدیر دارد.

نظر شما :
captcha
ما را در فضای مجازی دنبال کنید

  • کانال تلگرام
  • نقشه سایت
  • rss