۱۴۰۰ چهارشنبه ۱۷ آذر

 

                                                                                                   اطلاعیه ثبت نام دانشجویان جدیدالورود1400

دانشجوی گرامی

با استعانت از درگاه ايزد منان و با عرض سلام به پيشگاه حضرت بقيه ا... (عج)، قبولی شما را در آزمون سراسری سال 1400به  دانشگاه علوم پزشکی جیرفت تبریک گفته و موفقیت روزافزون شما را در امور تحصیلی آرزومندیم.

با توجه به شیوع گسترده ویروس کویید  19در شرایط کنونی اهمیت حفظ سلامت اساتید، دانشجویان و کارکنان دانشگاه کلیه فرایندهای آموزشی از قبیل ثبت نام و ارائه دروس تئوری جهت ارائه به دانشجویان جدیدالورود آزمون سراسری سال تحصیلی1401-1400 اعم از ورودی نیمسال اول و دوم سال تحصیلی پیش رو به صورت غیرحضوری و اینترنتی انجام میپذیرد، مراحل ثبت نام به شرح ذیل حضورتان اعلام می گردد.

مرحله اول: کلیه پذیرفته شدگان آزمون سراسری به منظور ثبت نام اینترنتی ازچهار شنبه مورخ 1400/07/07  از ساعت 10:00لغایت دوشنبه   1400/07/12 به آدرس زیر مراجعه نمایند:

Edu.jmu.ac.ir                                   

                                 

کد کاربری و کلمه عبور در سایت مذکور کد ملی دانشجو می باشد.

پس از وارد کردن کد کاربری و کلمه ی عبور تصویر زیر باز می شود.

 

                                        

 

 

مرحله دوم : مدارک لازم جهت ثبت نام غیرحضوری  و بارگزاری در سامانه

 

                                      مدارک ثبت نامی آزمون سراسری

ردیف

نوع مدرک

1

اسکن عکس ۴×۳ تهیه شده درسال جاری ( ارسال 6 قطعه عکس به همراه مدارک)

2

تصویرشناسنامه از تمام صفحات

3

تصویرکارت ملی پشت و رو

4

تصویر صفحه اول دفترچه بیمه

5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6

تصویر کد رهگیری سوابق فارغ التحصیلی:

پذیرفته شدگان با مراجعه به سامانه( تاییدیه مدارک تحصیلی وزارت آموزش پرورش ) به آدرس https://emt.medu.ir با مشخص نمودن نوع نظام آموزشی و با انتخاب گزینه سوابق فارغ التحصیلی ارسال کارنامه فارغ التحصیلی و گواهی محل های تحصیل دوره دوم متوسطه ( سه سال آخر) و پس از ثبت اطلاعات و پرداخت هزینه ، کد پیگیری و تاییدیه پرداخت  را دریافت و کد پیگیری اخذ شده را در سامانه بارگزاری نماید و فرم مربوطه را به همراه سایر مدارک به آدرس دانشگاه پست نمایند.

 

*لازم به ذکر است فارغ التحصیلان خرداد سال 1395 و قبل  از آن : با کد رهگیری صادر شده از سامانه فوق به همراه مدارک تحصیلی  به ادارات آموزش و پرورش محل فارغ التحصیلی مراجعه ، تا مسئول سنجش آموزش پرورش منطقه پس از بررسی و تاییدیه مدارک تحصیل را اسکن و در سامانه بارگزاری نماید.

 

تصویر کد رهگیری تاییدیه تحصیلی مدرک متوسطه و پیش دانشگاهی

 پذیرفته شدگان با مراجعه به سامانه( تاییدیه مدارک تحصیلی وزارت آموزش پرورش ) به آدرس https://emt.medu.ir  فرم مربوطه را تکمیل نموده و پس از ثبت اطلاعات و پرداخت هزینه ، کد پیگیری و تاییدیه پرداخت فرم مربوطه را کامل و  را دریافت  و کد پیگیری اخذ شده را در سامانه بارگزاری نماید و فرم مربوطه را به همراه سایر مدارک به آدرس دانشگاه پست نمایند.

 

7

  • مدرک نظام وظیفه: آقایان مشمول جهت دریافت معافیت تحصیلی دانشجویی براساس دستور عمل ذیل اقدام نمایند :

1-مراجعه به پروتال جامع سازمان نظام وظیفه به آدرسservices.epolic.ir

2-نام کاربری جهت ورود به سایت: کد ملی      و      کلمه عبور:کدپنج رقمی سخا (همان کد معافیت دانش آموزی می باشد و میتوانند از دفاتر پلیس 10+ دریافت نمایند)

3-پس از وارد شدن اطلاعات فردی شما در این صفحه نمایش داده می شود.

4-برای ثبت معافیت دانشجویی می بایست از مسیر: مرحله1-وظیفه عمومی مرحله2- درخواست  مرحله3-ثبت درخواست 

وارد صفحه ثبت درخواست شوید و معافیت تحصیلی دانشجوی داخلی را انتخاب و کلید افزودن را بزنید، وارد صفحه ثبت درخواست می شوید. سپس مراحل ثبت نام را کامل نمایید.

درخواست ثبت شده شما در قسمت فهرست وضعیت های درخواست  قابل مشاهده می باشد

 جهت اطلاعات بیشتر از چگونگی مراحل ثبت درخواست معافیت تحصیلی می توانید به سایت زیر مراجعه و از فایل ویدئویی استفاده نمایید: vazifeh.epolice.ir     

آیکن آموزش : فیلم آموزشی راهنمایی ثبت معافیت تحصیلی داخل کشور(اینترنتی)

               

*توجه: دانشجویانی که کارت معافیت ( موارد خاص، پزشکی، جانبازی و ....) یا پایان خدمت دارند، نیاز به تکمیل مراحل فوق نداشته و بایستی تصویر کارت معافیت یا پایان خدمت خود را در سایت بارگذاری نمایند.

  • لازم به ذکر است معافیت تحصیلی دانش آموزی به هیج وجه قابل قبول نمی باشد       

8

مدارک دبیرستانی مورد قبول با توجه به نوع نظام آموزشی :

 

1) نظام آموزشی 3-3-6 :

-   اصل مدرک یا گواهی دیپلم متوسطه پایه دوازدهم (پایه دوازدهم نظام آموزشی جدید با مهر و امضای مدیر دبیرستان با درج بخش و شهرستان محل اخذ مدرک

-  اصل کارنامه تحصیلی سه سال آخر دبیرستان پایه دهم تا دورازدهم با امضا و مهر دبیرستان یا سازمان آموزش و پرورش

- فرم 602( خلاصه سوابق تحصیلی)

2)نظام آموزشی سالی واحدی یا ترمی واحدی : اصل مدرک یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی با مهر و امضای مدیر مرکز پیش دانشگاهی با درج رشته تحصیلی ،بخش و شهرستان محل اخذ مدرک پیش دانشگاهی

اصل مدرک یا گواهی  دیپلم متوسطه نظام آموزشی ترمی واحدی/ سالی واحدی با مهر و امضای مدیر دبیرستان یا هنرستان با درج  بخش و شهرستان محل اخذ مدرک

اصل کارنامه تحصیلی دیپلم متوسطه نظام آموزشی( ترمی واحدی/ سالی واحدی) رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی ، علوم انسانی و علوم و معارف اسلامی با امضا و مهر دبیرستان و یا سازمان  آموزش پرورش

اصل کارنامه تحصیلی دوره پیش دانشگاهی رشته های ریاضی فیزیک، علوم تجربی ، علوم انسانی، علوم و معارف اسلامی و هنر با امضا و مهر دبیرستان و یا سازمان آموزش پرورش

*مهم:  در صورت داشتن گواهی موقت دوره پیش دانشگاهی و متوسطه ، این گواهی حتما دارای مهر آموزش و پرورش محل صدور آن  باشد.

 

 

***قابل توجه پذیرفته شدگان رشته پرستاری با استفاده از سهمیه بهیاری : معرفی نامه مبنی بر داشتن سه سال خدمت اعم از دولتی یا غیر دولتی به عنوان بهیار در استان محل خدمت به تایید دفتر پرستاری محل خدمت و همچنین ارائه ی مدرک کامل متوسطه بهیاری نظام قدیم( چهارساله) و یا نظام جدید 3-3-6 (سه ساله) و یا دیپلم بهیاری نظام سالی واحدی یا ترمی واحدی به اضافه مدرک پیش دانشگاهی مورد تایید وزارت آموزش و پرورش حداکثر تا تاریخ 1400/06/31 الزامی می باشد.

 

 

 فایل های مربوطه به هر قسمت را دانلود و پس از تکمیل و اسکن بارگزاری نمایید.

 

در صورت نیاز به امضاء و اثر انگشت فرم مربوطه را تکمیل و پس از امضاء و اثر انگشت فایل مورد نظر را در قالب pdf  بارگزاری نمایید.

 

 

مرحله سوم: تکمیل فرم  های ذیل توسط کلیه پذیرفته شدگان الزامی می باشد.

 

 

  • فرم های ذیل توسط پذیرفته شدگان دارای شرایط ذیل تکمیل گردد.

 

    

  مرحله چهارم : تکمیل فرم اتمام ثبت نام

 

***نکته مهمکلیه پذیرفته شدگان در تاریخ 1400/07/15 به سامانه مذکور مراجعه و در صورت پیام نقص مدرک  نسبت به رفع و اصلاح  اقدام نمایند لازم به ذکر است در صورت  عدم رفع نقص،ثبت نام شما کان لم یکن تلقی می گردد .

 

قابل توجه کلیه پذیرفته شدگانپس از احراز تایید مدارک و فرم های ثبت نامی توسط کارشناس مربوطه کلیه مدارک ثبت نامی به همراه فرم ها مربوطه حداکثر تا تاریخ 1400/08/08به آدرس جیرفت میدان شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی معاونت آموزشی - اداره کل آموزش ارسال نمایید کد پستی : 7861756447  و شماره تلفن :43316490-034  دبیرخانه معاونت آموزشی و در صورت هرگونه سوال در خصوص ثبت نام اینترنتی به واحد آی تی به شماره 43316753-034 خانم افشارمنش و سوالات آموزشی به واحد اداره کل آموزش به شماره 43316714-034 تماس حاصل فرمائید.ساعات پاسخگویی از 7الی 12 ، لازم به ذکر است روی پاکت نام، نام خانوادگی ، رشته و عبارت مربوط به ثبت نام دانشجویان جدید الورود قید گردد.

 

 

***نکته مهم : در صورت عدم ارسال مدارک در تاریخ معین شده از ادامه تحصیل شما جلوگیری بعمل می آید.